МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР"
НОВГОРОД-СІВЕРСЬКЕ РАЙОННЕ ЛАБОРАТОРНЕ ВІДДІЛЕННЯ КОРЮКІВСЬКОГО МІСЬКРАЙВІДДІЛУ

gallery/p2

САНЕПІДЕМСИТУАЦІЯ

.                                                                                 

                                                                                          Санепідситуація по Н-Сіверському району за 2 місяці 2019 року 

 

 

  За 2 місяці 2019 року в районі за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося близько 1125 осіб, за аналогічний період минулого року 527 осіб.   Захворюваність збільшилась на 213,4% . Збільшення  відбулося за рахунок хворих на гострі респіраторні захворювання.

 Без урахування хворих на грип та ГРВІ на інфекційні хвороби захворіло 54 людини, що на 234,7% ( абс.ч. 23 )більше аналогічного періоду 2018 року. Мали місце  повітряно-крапельні   інфекції - 39 вип., шкіряно-венеричні - 11 вип, туберкульоз легень- 4, особливо - небезпечні інфекції не реєструвались. Зареєстровано 1 вип. захворювання на кір.

 За поточний час не реєструвалися випадки захворювання черевним тифом, паратифами, дифтерією, правцем, краснухою , туляремією, гідрофобією та ін.

  За звітний період захворіли на  ГРВІ 1071  особа (2 місяці 2018 року – 504 особи) захворюваність збільшилась на 212,5%. В цілому по району захворюваність на грип та ГРВІ не   перевищує багаторічні показники і відповідає сезонному рівню.

  Паразитарна захворюваність в 2019р. не реєструвалась. 
  За медичною допомогою з приводу покусів тваринами звернулось 13 осіб, 2 призначено антирабічне лікування, за 11 тваринами був встановлений ветеринарний нагляд ( тварини   здорові).  

 Спалахів інфекційних захворювань, серед населення району не зареєстровано

 За данний період 2019 року проводились лабораторні дослідження :

 -на санітарно-хімічні показники - 166 проб, з них нестандартних – 2 :  вода , яку споживають породіллі та діти до 3-х років – 6 не стандартних не виявлено , вода питна   централізованого водопостачання-34/2 відхілення за вмістом заліза загального, кольоровості, овочі на вміст нітратів-6, овочі на вміст радіонуклідів- 11, харчові продукти- 4, фіз.   фактори- 104 проби.

 -на мікробіологічні показники - 78  проб, вода питна- 35, харчові продукти- 18, змиви- 52, обстежено на кишкову групу інфекцій- 75 осіб , на патогенний стафілокок- 62 у 5-х результат   позитивний.

  Санепідситуацію в районі можна характеризувати як нестійку. Рівень захворюваності людей на інфекційні хвороби не перевищує середні багаторічні показники, проте є сприятливі   умови для поширення цих хвороб.

 

 

        

  

 

www.000webhost.com